środa, 24 stycznia 2024

Diamentowy Błysk

 

Zapraszamy na fascynującą podróż w świat diamentowego malowania, jednej z najnowszych i najbardziej ekscytujących form sztuki współczesnej! To niezwykłe wydarzenie, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kreatywności.

Diamentowe malowanie, znane również jako haft diamentowy, to artystyczna technika, w której tradycyjne malarstwo spotyka się z błyskiem diamentów. Artysta używa małych diamencików, aby stworzyć trójwymiarowe arcydzieła na płótnie, które mienią się niesamowitym blaskiem.

Haft diamentowy to sztuka dostępna dla każdego, niezależnie od umiejętności artystycznych. Dzięki prostocie i łatwym do opanowania technikom, każdy może spróbować swoich sił. To nie tylko forma sztuki, ale także sposób na relaks i terapię twórczą. Proces składania małych diamentów na płótnie pomaga w redukcji stresu i stworzeniu pięknych dzieł sztuki. Oglądanie prac stworzonych tą techniką to prawdziwa uczta dla zmysłów. Mieniące się diamenty nadają pracom niepowtarzalny charakter i sprawiają, że stają się one unikalnym elementem dekoracyjnym.

Autorkami prac są studentki Instytutu Pedagogiczno-Językowego Alicja Mędrzycka, Daria Rogocka, Oliwia Rogocka.

Wernisaż wystawy pod tytułem "Błysk Diamentu" odbędzie się w piątek 26 stycznia o godz. 12.00.

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :)